![](https://oaxchess.club/wp-content/uploads/2024/04/εικόνα_Viber_2024-04-07_23-47-51-167-1024x512.jpg)
Την Κυριακή ξεκίνησαν οι αγώνες για τον Προκριματικό Όμιλο Α’ Εθνικής, όπου η ομάδα μας αγωνίστηκε στην έδρα της με τον Ο.Φ.Σ. Χανίων. Ο αγώνας έληξε υπέρ μας με σκορ 8,5-1,5.
Με την ομάδας μας αγωνίστηκαν οι:
Δαρμαράκης Μιχάλης, Λιαργκόβας Δημήτρης, Θεοδωράκης Μιχάλης, Χριστοδουλάκης Μιχάλης, Νικολουδάκη Κάτια, Κλεοβούλου Σοφία, Κυριακογιαννάκη Βασιλεία, Μαυρίδης Μάνος, Μπενάκης Γιάννος και Καλλιγέρης Γιάννης.
Ο τελικός θα διεξαχθεί την ερχόμενη Παρασκευή, Σάββατο και Κυριακή. Ευχόμαστε στην ομάδα μας καλές νίκες!